Heili Püümann

Heili Püümann

vandeadvokaat
+372 610 8030
+372 5342 0362
heili.puumann@nove.ee

Õigusvaldkonnad
Vaidlused
Ehitus ja kinnisvara
Riigisuhted, poliitika kujundamine, uuringud
Täite-, saneerimis- ja pankrotimenetlus

 

Heili Püümann on töötanud õigusalal alates 2013. aastast, mil ta alustas tööd advokaadibüroos SORAINEN. Advokaadibüroos SORAINEN oli Heili kinnisvara- ning ehitusõiguse töörühma liige ning tegeles väga mitmete kinnisvara valdkonda kuuluvate küsimustega alates planeeringu ja ehitusõiguslikest vaidlustest lõpetades äripindade üüri- ja müügitehingutega. Muu hulgas on Heili osalenud ka suuremahulistes ühinemiste ja jagunemiste läbiviimises ja finantsvaldkonda kuuluvates tehingutes. Heili eriliseks huviks on avalik-õiguslik ehitusõigus, mida Heili on käinud täiendavalt õppimas Konstanz’i Ülikoolis Saksamaal.

Täiendavalt on Heili töötanud Tartu Ülikoolis õppeassistendina, olles abiks nii ühinguõiguse kui ka tsiviilkohtumenetluse ainete ettevalmistamisel ja annab sellel õppeaastal tudengitele ka ehitusõiguse seminare. Seejuures on Heili osalenud ka teadusprojektides.

NOVE Advokaadibüroos keskendub Heili peamiselt ühinguõiguse projektidele ja tugevdab meie vaidluste lahendamise kompetentsi eelkõige haldusõiguse ja avalik-õigusliku ehitusõiguse valdkonnas.

Töökogemus

2019–... Advokaadibüroo NOVE, vandeadvokaat
2016–2019 Advokaadibüroo NOVE, advokaat
2013–2016 Advokaadibüroo SORAINEN, juristi abi, jurist, advokaat

Haridus

2015 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, MA
2014 Konstanz’i Ülikool, vahetusüliõpilane
2013 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, BA

Keeled

eesti, inglise, saksa

Liikmesus

Eesti Advokatuur