Laura Raadik

Laura Raadik

advokaat
+372 610 8016
+372 5815 0030
laura.raadik@nove.ee

Õigusvaldkonnad
Äriühinguõigus
Üldine lepinguõigus
Andmekaitse

 

NOVE advokaat Laura Raadik on spetsialiseerunud äriühinguõigusele ja üldisele lepinguõigusele. Laura on aidanud klientidel läbi viia restruktureerimisi, nõustanud ühingute asutamisel nii Eestis kui välismaal, koostanud osanike lepinguid, äriühingute osaluste müügilepinguid ning juhatuse liikme lepinguid, nõustanud ühingute ühinemistel, jagunemistel ja ümberkujundamisel.

Samuti on Laural põhjalikud teadmised ka andmekaitseõigusest. Ta on koostanud klientidele Euroopa Liidu andmekaitse üldmääruse järgi kohustuslikke dokumente ja aidanud lahendada isikuandmete töötlemisega seoses tekkinud vaidlusi ja seda nii isikuandmete töötleja kui andmesubjekti poole pealt.

Laura on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistriõppe cum laude. Õpingute vältel täiendas Laura oma teadmisi Austrias Viini Ülikoolis ja Saksamaal Mannheimi Ülikoolis. Välisülikoolides keskendus Laura peamiselt rahvusvahelisele kaubandusõigusele, vahekohtumenetlusele ja e-kaubanduse õiguslikule raamistikule. Laura on võtnud osa ka Willem C. Visi nimelisest rahvusvahelisest kaubandusõiguse ja vahekohtumenetluse harjutuskohtuvõistlusest ning Eesti Harjutuskohtu võistlusest, kus pälvis oma võistkonnaga parima kirjaliku töö auhinna.

Enne liitumist advokaadibürooga NOVE on Laura praktiseerinud mitmes Eesti advokaadibüroos ja läbinud praktika Riigikohtu tsiviilkolleegiumi juures.

Töökogemus

2020 - ... Advokaadibüroo NOVE, advokaat
2020 Advokaadibüroo NOVE, jurist
2017-2020 Advokaadibüroo NOVE, juriidiline assistent
2018-2019 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, õppeassistent

Haridus

2020 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, MA (cum laude)
2019 Mannheimi Ülikooli õigusteaduskond, vahetussemester
2019 Salzburgi Ülikool, suveülikool Euroopa eraõiguses
2018 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, BA
2016 Viini Ülikooli õigusteaduskond, vahetussemester

Keeled

eesti, inglise, saksa