Kristjan Tamm esines Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu (EKEL) koolitusel teemal „Projekteerimisleping ja projekteerija tsiviilõiguslik vastutus“

NOVE ehitus ja kinnisvara valdkonna juht ning vandeadvokaat Kristjan Tamm esines 26.04.2022 Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu poolt korraldatud projekteerija vastutuse veebikoolitusel teemal “Projekteerimisleping ja projekteerija tsiviilõiguslik vastutus“. Kristjani ettekandes tehti ülevaade enim vaidlusi põhjustavatest asjaoludest, analüüsiti kuidas lepinguga vastavaid riske maandada ning käsitleti projekteerija vastutuse aluseid ja ulatust. Lisainfo toimunud koolituse kohta on leitav siit.

Vandeadvokaat Kristjan Tamm on lisaks õigusalasele haridusele omandanud bakalaureusekraadi tsiviilehituses ja töötanud insenerina ning juhina ehitus- ja projekteerimisettevõttes. Kristjani ehitus- ja projekteerimisvaldkonna sisulised teadmised ning kogemused võimaldavad tal pakkuda ehitusega seotud küsimuste puhul parima kvaliteediga õigusnõustamist.