NOVE tiimiga liitus eraõiguse ja EL õigusloome tippspetsialist Kristiina Koll

Viimased 10 aastat Justiitsministeeriumi eraõiguse talituse nõunikuna töötanud Kristiina Koll liitus veebruarist Advokaadibüroo NOVE meeskonnaga.

Kristiina asub NOVE advokaate nõustama kõigis majandusõiguse valdkondades, spetsialiseerudes peamiselt lepingu- ja ühinguõigusega seotud küsimustele. Samuti tugevdab Kristiina liitumine NOVE riigisuhete ja erinevate õiguslike analüüside ning uuringute valdkonda.

Kristiina on osalenud kõigi viimase kümne aasta olulisemate eraõigust puudutavate seadusmuudatuste väljatöötamisel. Tänu oma pikaajalisele töökogemusele Justiitsministeeriumis orienteerub Kristiina hästi nii Eesti kui EL-i õigusloome protsessis. Tal on pikaajaline kogemus EL nõukogu ja Komisjoni erinevates töörühmades osalemises ning Eesti riigi huvide esindamisel.

NOVE partner Arsi Paveltsi sõnul suurendab Kristiina kompetentsi lisandumine meeskonnaga veelgi büroo võimet pakkuda tippkvaliteediga teenust ja toetada kliente ka kõige keerulisemates õigusküsimustes. Kristiina liitumisega jätkab NOVE strateegiat, mis tugineb selgele spetsialiseerumisele, praktilise, akadeemilise ja õigusloomelise kogemuse kombinatsioonile ning tugevale keskendumisvõimele.