Advokaadibüroo NOVE partnerite ringi lisandus Mari Matjus

Senine NOVE assotsieerunud partner Mari Matjus edutati 2019. aasta juulis büroo partneriks. Iseloomulikult põlvkonnavahetusele Eesti advokaadibüroodes on Mari Matjus noore põlvkonna partner, kes on end mitmes advokaadibüroos üles töötanud, omandanud Oxfordi Ülikoolis magistrikraadi ning panustanud noorte juristide väljaõppesse Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas sadu tudengeid õpetades. Ta juhib büroo meditsiiniõiguse, andmekaitse ja konkurentsiõiguse töögruppe.

„Rõõm on astuda sellise büroo omanikeringi, mis oma igapäevatöös järgib minu jaoks olulisi väärtusi. Oluline on koostöö, ausus ja kompromissitu kliendikesksus,“ kommenteeris büroo poliitikat Mari Matjus.

„Matjuse NOVE partnerite hulka arvamine on kinnituseks selle kohta, et Mari sulandumine NOVE meeskonda on toimunud sujuvalt ning et NOVE on kiirelt kasvava büroona avatud oma õigusvaldkonna silmapaistvatele spetsialistidele, kes tegutsevad kooskõlas meie väärtustega ja täidavad muud kriteeriumid,“ kommenteeris edutamist NOVE üks kaasasutaja Urmas Volens. 

Rahvusvaheline õigusturgude hindaja Chambers Europe omistas 2018. ja 2019. aasta  väljaannetes Mari Matjusele konkurentsiõiguse „tuleviku tegija“ tiitli, samas kui teine tuntud õigusturgude hindaja  Legal500 nimetab Matjust „uue generatsiooni juristiks“. Mari kohta on kliendid märkinud, et nad hindavad ta võimet märgata esmapilgul tähtsusetuna tunduvaid detaile ning paigutada need hiljem tehinguga seonduvalt suuremasse pilti. Matjus on Eesti Advokatuuri konkurentsiõiguse komisjoni liige ning Oxfordi ja Cambridge’i Eesti vilistlaste organisatsiooni juhatuse liige.

NOVE on 2016. aastal asutatud kiiresti kasvav uue põlvkonna advokaadibüroo, mis on algse, eelkõige kohtuvaidlustele spetsialiseerumise kõrval laiendanud oma tegevust ka M&A ja kinnisvara, ühinguõiguse, andmekaitse, meditsiiniõiguse ja konkurentsiõiguse valdkonda. NOVE advokaadid on pikaajalise kogemusega tunnustatud tippspetsialistid, kelle ülesandeks on personaalse lähenemise ja fokusseeritud töö kaudu leida lahendused ka kõige keerukamatele vaidlustele ning ka komplitseeritud tehingud sujuvalt lõpule viia. NOVE teisteks partneriteks on Urmas Volens, Andrus Kattel, Veikko Puolakainen, Arsi Pavelts ja Kristjan Tamm.