Chambers Europe paigutas NOVE oma 2019. väljaandes taaskord vaidluste lahendamise valdkonna tugevamate tegijate hulka

Rahvusvaheline õigusturgude hindaja Chambers and Partners valis oma Chambers Europe 2019. aasta ülevaates NOVE juba teist aastat järjest vaidluste lahendamise valdkonnas Eesti parimate advokaadibüroode hulka. Lisaks leidsid ära märkimist Mari Matjus konkurentsiõiguse valdkonnas ning Urmas Volens kinnisvara ja vaidluste lahendamise valdkonnas.

Klientide ja kolleegidega läbi viidud intervjuude põhjal on Chambers välja toonud, et „NOVE on Eestis üks silmapaistvamaid büroosid, mis on tuntud eelkõige kindlustusvaidluste valdkonnas tegutsemise poolest. Lisaks on NOVE-l ka laialdane kogemus ehitusvaidluste, osanike vaheliste vaidluste ning võla sissenõudmise vaidluste valdkonnas.“ NOVE tugevustena on kliendid märkinud, et „NOVE advokaadid on oma töös äärmiselt tõhusad ja efektiivsed,“ lisades, et „neil on tasakaalustatud lähenemine kohtuvaidlustele, mis tähendab, et kohtusse minnakse üksnes siis, kui see on põhjendatud.“

Chambers Europe õigusülevaade pakub Euroopa 53 jurisdiktsiooni õigusturgude süvaanalüüsi, selgitades sõltumatult välja juhtivad advokaadid ja õigusbürood intervjuude kaudu tuhandete advokaatude ja nende klientidega igal aastal.

Lisainformatsiooon: www.chambersandpartners.com